O firmie

Strona główna » O firmie
22lata

Doświadczenia w branży
BETO-NOVUM

Nasza Wytwórnia jest najdłużej działającą wytwórnią mieszanek betonowych w Kaliszu. Bogate doświadczenie naszej kadry kierowniczej oraz doskonale wyszkolonych operatorów pomp oraz kierowców pozwala na profesjonalną obsługę każdego klienta. Zapewniamy ciągłość dostaw oraz obsługę inwestycji na poziomie wysoko wybiegającym ponad standard.

Beton dostosowujemy indywidualnie w zależności do potrzeb. Klasa betonu, konsystencja, klasa ekspozycji, cena dla każdego klienta jest specjalnie po dokładnej analizie potrzeb danego zadania inwestycyjnego. Stosujemy jedne z najlepszych domieszek do betonu dostępnych na polskim rynku.

Praca na najwyższej jakości certyfikowanych kruszywach oraz stała i ścisła współpraca z laborantami w zakresie projektowania oraz badania mieszanek pozwala na produkcję mieszanek betonowych najwyższej jakości.

Bardzo dużo uwagi poświęcamy produkcji betonów posadzkowych. Współpracujemy z wieloma firmami posadzkarskimi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zbrojenie stalowe rozproszone coraz częściej zastępujemy makrowłóknem syntetycznym, co pozwala przy osiągnięciu tych samych parametrów na zredukowanie kosztów zbrojenia o 70%.

W pełni zautomatyzowany węzeł betoniarski obsługiwany przez doświadczonych i dobrze wyszkolonych operatorów wyposażony jest w komputerowe sterowanie procesem produkcji gwarantuje powtarzalność otrzymanych parametrów.

Masz do nas jakieś pytanie?
Skontaktuj się z nami!

(+48) 602 439 405


Skontaktuj się
WYCENA