O FIRMIE

Nasza Wytwórnia jest najdłużej działającą wytwórnią mieszanek betonowych w Kaliszu. Bogate doświadczenie naszej kadry kierowniczej oraz doskonale wyszkolonych operatorów pomp oraz kierowców pozwala na profesjonalną obsługę każdego klienta.  Zapewniamy ciągłość dostaw oraz obsługę inwestycji na poziomie wysoko wybiegającym ponad standard.

Beton dostosowujemy indywidualnie w zależności do potrzeb. Klasa betonu, konsystencja, klasa ekspozycji, cena dla każdego klienta jest specjalnie po dokładnej analizie potrzeb danego zadania inwestycyjnego. Stosujemy jedne z najlepszych domieszek do betonu dostępnych na polskim rynku.

Praca na najwyższej jakości certyfikowanych kruszywach oraz stała i ścisła współpraca z laborantami w zakresie projektowania oraz badania mieszanek pozwala na produkcję mieszanek betonowych najwyższej jakości.

Bardzo dużo uwagi poświęcamy produkcji betonów posadzkowych. Współpracujemy z wieloma firmami posadzkarskimi. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zbrojenie stalowe rozproszone coraz częściej zastępujemy makrowłóknem  syntetycznym, co pozwala przy osiągnięciu tych samych parametrów na zredukowanie kosztów zbrojenia o 70%.

W pełni zautomatyzowany węzeł betoniarski obsługiwany przez doświadczonych i dobrze wyszkolonych operatorów  wyposażony jest  w komputerowe sterowanie procesem produkcji gwarantuje powtarzalność otrzymanych parametrów. Istotnym jest fakt że do każdej faktury dajemy Państwu deklarację zgodności potwierdzającą markę i jakość betonu wyprodukowanego  zgodnie z normą PN-EN 206:2014-04 Beton- Wymagania, właściwości, produkcja i zgodność.

Obowiązkowość, punktualność i dobra obsługa klienta jest dla nas priorytetem.

Szybki Kontakt

betoniarnia@beto-novum.pl
62 766 68 84
660 736 034
602 439 405